VÁNOČNÍ PROSECCO s DNM

Vyprodáno

Blíží se vánoce a s nimi i druhé VÁNOČNÍ PROSECCO bez dětí s DNM

Do vašich diářů si zapište - 17.12.2019 od 18.30h - ZMĚNA MÍSTA  - Galerie Kavárny Louvre  - Národní 22, Praha 1

Večer, který je zaměřen na to, aby si maminky samy s kamarádkou (nebo i s partnery) vyrazily na skleničku a k tomu si to pořádně užili/y ve skvělé společnosti a třeba se i seznámily/i :)

V ceně vstupného:

Během večera na vás  bude čekat welcome drink prosecca (jak jinak:), nealko pití a skvělý raut, až po sladký zákusek :)
Letošní program bude i s přednáškou a aktivním zapojením (případné ukázky:)) fyzioterapeuta Mgr. Jana Krulíka, který v současné chvíli zastává post provozního manažera a vedoucího fyzioterapeuta Institutu komplexní rehabilitace Zámeček Malvazinky. Při odchodu dostanete i dáreček - voucher na laserovou epilaci od Epilace Praha a Estetika Brno v hodnotě 5.000,- a další drobnosti :))

Moc bych si přála, aby tato akce měla jiný dosah, než jen popít a popovídat, a tak hlavní součástí bude i velká super tombola, díky které (zakoupením lístků do tomboly - lístek 20 Kč) celý výtěžek věnuji na dobrou věc. Konkrétně poputují vybrané peníze do Naděje pro Sofinku https://www.nadejeprosofinku.cz/ , která trpí vážnou nemocí - spinální svalovou atrofii I. stupně (SMA1).

Mezi potvrzenými hosty potkáte i další instagramové tváře : Christie and Babies, Gabi atd. , Život po 30tce, B.A.B.I.K.A., Paja and Betty, zakladatelka soutěže Mamablog roku Michaela Švestková, Těhu v běhu, Kozí život, Lenka z Mammas.cz, The Fotr, Aneta Vignerová

Na místě bude i fotostěna, přeci jen jsme "instaholky" a o fotky tak nebude nouze :)

Těším se na vás a věřím, že si to užijeme 

Anet

Při platbě zadejte osobní odběr -  po přijetí platby vám do vámi uvedeného emailu přijde vstupenka. 

Partneři akce: Nutrilon Česká republika, Hami Klub maminek, Epilace Praha & Estetika Brno, Weleda, Urbanlux.cz, Feedo.cz, Concept elektrospotřebiče, Marry Kay ČR, Kupkosmetiku.cz, Ondálek.cz, Chef Kamu, Človíčkov, Lego DUPLO, Made For Moms, Unuo design, TATE, Starlife, Betty Brands, MKLife, Justwood, Urbanlux, Yaya Fit and Slim, Kolorky, Philips atd.

Vstupné se v případě neúčasti nevrací - vstupenku můžete komukoliv předat. 

350,00 Kč
Please select variants first