Buď FIT s DNM

Buď FIT s Deníčkem nastávající matky

Projekt, který se zrodil v mé hlavě a na jaře roku 2017 se uskutečnil poprvé v počtu 40-ti maminek. Během roku 2017 se uskutečnila akce celkem 3x včetně jedné vnitřní. V červnu roku 2018 jsem v rámci mého šestinedělí zorganizovala opět tuto akci a tentokrát za účasti 88 maminek + hromady dětí :)  Poslední akce a zatím pátá v pořadí se uskutečnila v červnu 2019 za účasti 72 maminek a jednoho tatínka :) 

Odkazy na fotogalerie a videa z akce zde:

Buď FIT s DNM 06/2019 FOTO, VIDEO 

Buď FIT s DNM 06/2018 FOTO, VIDEO

Buď FIT s DNM Halloween 2017 FOTO

Buď FIT s DNM 09/2017 FOTO

Z první akce se ty amatérský fotky a záběry bohužel někde v GoPro ztratily :(


Jedná se o běh a cvičení pro maminky s dětmi, aby věděly, že dětmi svět nekončí a že se dá sportovat i s nimi :) Miluju pohyb a jako celoživotní sportovec po 7 mi letech závodního aerobiku a 6-ti letech rychlostní kanoistika mně začal bavit běh. Takže děti šup do kočáru a vybíhám:) Jsem vážně happy za to, že můžu motivovat a podporovat k hýbání se i další maminky.

Cvičení probíhá v rámci kruhového tréninku pod vedením profesionálních sportovců - mezi nimi se už představili Daniel Havel - rychlostní kanoistika (2x 3.místo na LOH 2012, 2016, a další), Martin Fuksa - rychlostní kanoistika (několikanásobný mistr světa a Evropy a světových pohárů, účastník LOH 2016), Jakub Špicar - rychlostní kanoistika (2x3.místo na MS 2017 a další), Lukáš Kusovský - rychlostní kanoistika (3.místo na MSJ), Anna Adamová Kožíšková - rychlostní kanoistika (mistryně světa v maratonu, několikanásobná vítězka ikonických závodů DUSI & FISH river maratonů v Africe), Jaroslav Černý - Kettlebell lifting (3.místo na MS)

Běhání maminek je i za přítomnosti děti v kočárku a byl pod taktovkou taktéž jak jinak než profesionálních sportovců - mezi nimi atletka, mílařka Tereza Čapková (účast na OH Londýn 2012), Kristiina Mäki - atletka, běžkyně na dlouhé tratě (držitelka několika českých i finských rekordů), Jan Souček - rychlostní kanoistika (trenér Dukly Praha, 3.místo na MS 2010 a 3.místo na ME 2009,2010)

Na akce dorazilo i několik významných hostů, mezi kterými byla moderátorka Lucie Šilhánová , dětská lékařka a blogerka Mudr. Michaela Knězková, , která na jedné z akcí měla přednášku o kurzech první pomoci pro malé děti. 

Celý tento projekt by nevznikl bez podpory hlavních partnerů, kterým jsou  Nutrilon Česká republika, Hami Česká republika a STARLIFE.  

Dalšími partnery, kteří akci podporují svými produkty a dárky pro maminky jsou: Feedo.cz , Weleda, Lego Duplo, Mimmo, KupKosmetiku.cz, LiLyLu, JakoMama.cz, Labeta, Nakladatelství Svojtka, Slevomat.cz, LOVI, MonPeri, STORM, DM a další :)

V roce 2019 se uskutečnila akce v červnu za hoodně horkého letního dne. Ale ani to neodradilo 72 maminek a jednoho tatínka, kteří se do sportování pustili s vervou.  Makali pod vedením dvojnásobného bronzového olympionika Daniela Havla, trenérkou Veronikou Zemanovou IFBB Bikini Fitness, která byla účastnicí prestižního závodu Bikini Fitness v JAR. Mistryní světa ve sportovním aerobiku a trenérkou Veronikou Šindelářovou a čtveřici uzavřela Anna Adamová Kožíšková, mistryně světa v maratonu, několikanásobná vítězka ikonických závodů DUSI & FISH river maratonů v Africe. 

Mezi hosty se tentokrát ukázaly další mamablogerky -  Alice Mámou Stylově, Kristýnka Christie & Babies a Andrea - Andrea Tengler a majitelka MamaPocket. 

Hlavními partnery akce: Nutriklub Česká republika, Hami Česká republika, HALLS, STORM, Epilace Praha, Philips Česká republika, Weleda, Lego Duplo, Človíčkov, Urbanlux.cz,  mimmo, KupKosmetiku.cz, Canpol babies, TATE, PrettyPrecious.cz, Klarartphotography